Ласкаво просимо на конкурс Imagine Cup 2018 в Україні!

Imagine Cup 2018

Imagine Cup — міжнародний технологічний конкурс серед студентських проектів, що проводиться за підтримки Microsoft. Це можливість поїхати на міжнародний фінал конкурсу Imagine Cup і позмагатися за приз до 100 000 доларів США!

Беручи участь у престижному міжнародному конкурсі, студенти отримують можливість представити свої ідеї провідним експертам, здобути цінні призи, почати успішну кар'єру та відкрити власний бізнес. Основна мета конкурсу — допомогти юним талантам розкрити свій потенціал, реалізувати ідеї у власних проектах і представити їх експертам за кордоном. У рамках локального туру Imagine Cup 2018 експертне журі оцінить унікальні ідеї, інноваційні технологічні рішення, вміння гідно представити свої проекти англійською мовою.

 

Хто може взяти участь

Участь можуть взяти студенти, магістри, аспіранти 1-го року навчання.

Вік учасників — 16+ років.

Imagine Cup — змагання між командами до 3 осіб. У команді повинен бути капітан. У разі проходження команди до наступного етапу Microsoft зв'яжеться з капітаном. Команду може очолити ментор (керівник), зазвичай це викладач. Ментор у складі команди не рахується і не впливає на кількість учасників команди.

 

Як взяти участь

Перший етап відбору — подання заявок онлайн. Включає в себе опис проекту, але будь готовий записати відео про свій проект. На цьому етапі ми чекаємо від вас прототипу проекту, а в додаткових матеріалах можна також розповісти про найближчі перспективи розвитку. Етап подання онлайн-заявок триватиме до 31 березня 2018 р.

Ти можеш пройти до очного представлення проектів і представити свій прототип журі наживо. Захід відбудеться у Києві 16-17 квітня 2018 р.

Подаючи заявку за посиланням нижче, ви відправляєте свою пропозицію про участь в локальному етапі конкурсу в Україні. При успішному проходженні цього етапу команда візьме участь в регіональному фіналі Східної Європи, який відбудеться в травні в м Мінськ, Білорусь.

Команда, яка перемогла в регіональному фіналі, відправиться на світовий фінал конкурсу Imagine Cup в США (літо 2018 р.).

 

Категорії

Для конкурсу в 2018 році оголошено 3 категорії: AI, Big Data, Mixed Reality

  • Mixed Reality. Розробка застосунків на Unity під доповнену та віртуальну реальність.
  • Розробка ботів на Microsoft Bot Framework. Використання Microsoft Cognitive Services у застосунках на Windows, ботах, Xamarin, мобільних застосунках.
  • Big Data. Побудова предиктивних моделей на основі великих даних із використанням Microsoft Azure Machine Learning або CNTK, візуалізація на Microsoft PowerBi. Ти можеш зробити свій девайс на базі Інтернету речей (IoT) і великих даних. Зроби проект на технологіях Blockchain.


Competitions

2019 Imagine Cup

Global Competition

Learn More

Register Now!